Jsme koedukovaný oddíl skautek a skautů (10-15 let) s družinou roverů (15+) a družinou vlčat a světlušek (6-10 let) Letorost, který je součástí skautského střediska Hiawatha Praha.

Přijímáme nové členky. Podrobnější návod na přihlášení v sekci přihlášení.

97. skautský oddíl Paráda a Vlčáci

Mapka a popis cesty ke klubovně Kuncova

GPS: 50°3'2.414"N, 14°18'37.818"E, adresa je Kuncova 2573/3a.

Jak se dostat k nám do klubovny?

Nejkratší je cesta ze zastávky Lýskova, kde staví autobusy linky 225, 130 a 246. Pozor, zastávka je na znamení. Pokud přijedete od Bavorské, musíte nejprve přejít hlavní (Jeremiášovu). Projděte vedle křoví k ulici Kovářova, přejděte přes přechod a dejte se vlevo. V zatáčce vede vpravo dolů cestička k fotbalovému hřišti. Projděte brankou a pokračujte k hlavní budově.

Další možností je autobusová zastávka Kovářova - KD Mlejn (linky 174 a 137), také na znamení. Projděte zprava kolem Mlejna a dejte se vlevo (na západ) do kopečka po ulici Mládí, dále pak Kovářova. Za kostelem zabočte doprava a pak lehce vlevo do vjezdu k fotbalovému hřišti.

Poslední z obvyklých cest vede ze zastávky metra B Stodůlky. Ve směru jízdy na Zličín je východ u posledního vagonu. Jděte rovně do přilehlého parčíku a vlevo do ulice Vlachova (vedle paneláku, co je při východu z metra po levé straně). Po chvíli se napojíte na Kovářovu a vlevo za křovím se bude skrývat autobusová zastávka Lýskova a můžete aplikovat postup z prvního odstavce tohoto návodu.

line2.png,179kB